W ofercie Naszych partnerów zajmujących się kredytowaniem znajdą Państwo bogaty wachlarz produktów, takich jak kredyty, pożyczki, pożyczki pozabankowe, leasing

Pracownicy którzy dla państwa analizują dostępne na rynku rozwiązania, proponują  produkty oparte na potencjale Klienta, charakterze planowanej inwestycji oraz czynnikach rynkowych, warunkujących jej powodzenie.

Na bazie zdobytego przez lata działalności doświadczenia, zespół profesjonalistów opracowuje optymalną oraz możliwie najkorzystniejszą ofertę, jak również przeprowadza Klienta przez żmudny proces kredytowania, dopełniając wszelkich formalności oraz przygotowując wymaganą przez poszczególne Instytucje dokumentację.

Adresatami oferty są Klienci indywidualni oraz biznesowi.

Doradca opracuje dla Państwa adekwatną propozycję ofertową.

Produkty dla osób Fizycznych

Oferta dla klientów indywidualnych oparta jest na kooperacji z Instytucjami Finansowymi, głównie z sektora bankowego. Szeroko zakrojona współpraca z tego typu podmiotami umożliwia wybór możliwie najkorzystniejszych produktów kredytowych, zharmonizowanych z zasobami i potrzebami Klientów. 

Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny dla Klientów indywidualnych jest formą finansowania zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym, jak również uzyskania środków pieniężnych na dowolny cel, gdzie InstytucjaFinansująca ma możliwość zabezpieczenia spłaty wierzytelności na wskazanej nieruchomości. Kwota finansowania jest uzależniona od wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu jak również zdolności Klienta do spłaty miesięcznych rat kapitałowo

Kredyt Konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny pozwala Klientom na skondensowanie wszystkich bieżących zobowiązań kredytowych w wybranej, na podstawie optymalnej oferty, Instytucji Finansującej. Dodatkową korzyścią może być zmniejszenie miesięcznych obciążeń poprzez wydłużenie okresu kredytowania, co za tym idzie poprawy zdolności kredytowej Klienta. Może zostać użyty np. przy zakupie nieruchomości w celu obniżenia kosztów obecnych kredytów i sfinansowania kupowanej prze Ciebie nieruchomości.

 

Produkty dla Firm

Oferta biznesowa skierowana jest do podmiotów gospodarczych lub osób planujących rozpoczęcie działalności na rynku krajowym, poszukujących sposobów na finansowanie inwestycji lub bieżących potrzeb firmy.

Współpraca z różnorodnymi instytucjami finansowymi oraz bogate doświadczenie pozwala nam na dokonanie gruntownej analizy potrzeb Klientów, jak również wybór optymalnego produktu pozwalającego na realizację zamierzeń przedsiębiorców.

W ramach oferowanej usługi dla biznesu zapewniany bogaty wybór produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych, jak również kompleksową obsługę w zakresie pozyskiwania środków finansowych, factoringu, windykacji wierzytelności i innych produktów inwestycyjnych.

Kredyt Inwestycyjny dla Firm

Kredyt inwestycyjny jest produktem dla przedsiębiorców planujących ekspansję rynkową poprzez rozszerzenie zakresu swoich usług, rozbudowę parku maszynowego, wdrożenia nowych technologii lub zakup innych aktywów, np. przy zakupie nieruchomości mających wpływ na budowanie majątku stałego firmy.

Pracownicy którzy dla Państwa szukają produktów analizują i dokonują wyboru najkorzystniejszej dla Klienta oferty, opartej na indywidualnych założeniach inwestycyjnych i możliwościach przedsiębiorcy.

Naszym zadaniem jest również sporządzenie wniosków, wykonanie biznes planu, analiz finansowych oraz bieżący monitoring procesu kredytowania. Ponadto prowadzimy negocjacje z Instytucją Finansującą, mające na celu pozyskanie możliwie najkorzystniejszych warunków kredytowych przy uwzględnieniu potencjału rozwojowego przedsiębiorstwa, wzrostu konkurencyjności oraz wsparciu rodzimego rynku inwestycji.

Pomożemy Ci uzyskać atrakcyjny kredyt.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie pozyskiwania kredytów inwestycyjnych Klientom z całego kraju.

Kredyt hipoteczny dla Firm

Produkt ten jest skierowany do przedsiębiorców planujących zakup, budowę, rozbudowę, modernizację nieruchomości, bądź sfinansowania innych przedsięwzięć, które zostaną zabezpieczone hipoteką. Kredyt hipoteczny jest atrakcyjną formą finansowania w stosunku do innych produktów kredytowych ze względu na niskie oprocentowanie oraz długi okres kredytowania.

Specjaliści przeprowadzą analizę struktury finansowania hipotecznego w oparciu o aktualne oferty kredytowe oraz możliwości Klienta.

Podstawowym wyznacznikiem modelu kredytowania oraz jego wysokości jest przedstawione zabezpieczenie, na tej podstawie dostosowuje się ofertę do indywidualnych preferencji i potrzeb Klienta.

 Kredyt Konsolidacyjny dla Firm

Kredyt konsolidacyjny pozwala na zmniejszenie miesięcznych obciążeń kredytowych przedsiębiorstwa, jak również skondensowanie wszystkich produktów finansowych w formie jednego produktu. Korzyści płynące z takiego rozwiązania wiążą się przede wszystkim ze zwiększeniem płynności finansowej podmiotu gospodarczego. 

Przedsiębiorcy mają możliwość zmniejszenia obciążeń wynikających z zobowiązań kredytowych poprzez wydłużenie okresu kredytowania oraz wyboru korzystniejszych warunków finansowych.

Dodatkową zaletą może być normalizacja produktów finansowych, co za tym idzie zmniejszenie ryzyka wystąpienia problemów z regulacją miesięcznych zobowiązań. 

 Leasing

 Leasing nieruchomości jest formą kredytowania wybranych środków trwałych, pozwala na ich użytkowanie w zamian za raty leasingowe. Produkt ten jest korzystną formą finansowania aktywów, przy niewielkim zaangażowaniu własnego kapitału.

 Dzięki współpracy z wieloma Instytucjami udzielającymi finansowania w postaci leasingu, mamy możliwość wyboru optymalnej dla Klienta oferty uzależnionej od przedmiotu finansowania oraz indywidualnych preferencji firmy.